АктуалноЗабавлениеНовини

Какво да правим в Пловдив (23.06–29.06)

Тази седмица в Пловдив ще се изкачваме до върха и ще се потопим в традиционните занаяти

Снимка на корицата: Димитра Лефтерова

23 юни

УСПЕШНИТЕ: Среща с Иво Иванов и Васил Върбанов

Писателят Иво Иванов и журналистът-радиоводещ Васил Върбанов идват в Пловдив, за да станат част от поредицата „Успешните“. Пред свои фенове и приятели в клуб Fargo те ще споделят за своя професионален и личен опит, своята визия какво е успехът, трудностите и предизвикателствата при постигането му.
Васил Върбанов е най-познат като основател на Тангра Мега Рок, първото онлайн радио в България и водещ на предаването “Моят плейлист” по БНТ. Той ще разкаже за новия си документален филм, “В името на Бог Ръгби”, посветен на спортната му страст. Като специална изненада за гостите, той ще пусне и 5 песни от „Неговия плейлист“.
Иво Иванов вече гостува в “Успешните” преди година. Той е журналист и писател с уникален стил, издал книгите „Хроника на болката“, „Кривата на щастието“ и „Отвъд играта“. Негови статии са публикувани в множество местни и международни издания.
След събитието във Fargo, в 21:15 часа в LUCKY Дом на киното ще бъде излъчен и самия филм на Васил Върбанов „В името на Бог Ръгби“.

Club Fargo

19:30 часа

Представяне на романа „Аз още броя дните“

„Аз още броя дните“ е роман, вдъхновен от разтърсваща любовна история на християнин и мюсюлманка, по-известни като босненските Ромео и Жулиета. Сюжетът проследява последните часове от опита им за бягство по време на босненската война и блокадата на Сараево. „Аз още броя дните“ е брутален и разтърсващ разказ за абсурдността на етнорелигиозните конфликти и незарастващите рани от войната.

Bee Bop Café

18:30 часа

Театрален спектакъл „Един безумен ден“

„Един безумен ден“ по П. Бомарше – уникален спектакъл на Народен театър „Иван Вазов“, в който си дават щастлива среща театър, музика, песен, танц, балет, живопис.
Празнична еуфория за душата и сетивата. Истински шеметен театрален карнавал!
А карнавалът е най-лудия празник в годината. Устройват се представления с песни и танци, всенародни увеселения, маскени балове, маскарадни шествия, игри и забавления. Хората забравят грижите си, проблемите и притесненията, и се отдават на удоволствията! В този театрален карнавал не всичко е такова, каквото изглежда, но всички замесени в забавните интриги, недоразумения и хитрини получават заслужената порция порицание, смях и много любов.

Дом на културата Борис Христов

19:00 часа

Театрална постановка „Кой е шефът?“

За първи път на една сцена се срещат Здраво, яхналата метлата на смеха – Здрава Каменова и трегерът на стендъпа у нас Георги Кючуков, сцената е лятно кино Орфей в Пловдив, а битката ще е епична. Елате, за да видите докъде ще стигнат двамата титани в разнищването на вечния въпрос: КОЙ Е ШЕФЪТ вкъщи?  Мъжът или Жената?
Защо тия мъже не си вдигат телефона още на първо позвъняване? Защо тя си сменя цвета на косата, а той не забелязва? Защо тя го яде, а казва, че е на диета? А той защо не я ревнува, когато тя иска да я ревнува и я ревнува, когато тя не иска? Романтични жестове, сватби, роднини, кучета, работа, секс са част от темите, заради които двамата комици ще се хванат за гушите, за да разберем най-накрая кой е гушата и кой главата в едно семейство.
Със специалното участие на гласовитата Габриела Колева Gabo.

Лятно кино Орфей

20:00 часа

ELLE FX at Bally Club

Със своя модерен поглед над електронната музика, отворена към света, тя ще ни представя поредния вдъхновяващ диджей сет!

Bally Club

20:00 часа

24 юни

 Не си търси белята

Малкото паяче Пипо се откъсва от нишката си и преживява много, докато намери приятел – мравката Жоро.

Държавен Куклен Театър

10:30 часа

11:45 часа

Физиката среща метафизиката

Две специални прожекции ще се състоят в кино Лъки – Дом на киното,  Пловдив. Двата документални филма на режисьора Николай Василев, които разказват за двама учители: Теодосий Теодосиев – учител по физика и Ваклуш Толев – учител по метафизика. Срещата между „физика и метафизика“ ще се състои от 18:30 ч. на 24 юни с филма „Формулата на Тео“ и на 25 юни с филма „Ваклуш“.

В рамките на Алея на книгата – Пловдив ще бъде представено и новото издание на „История на религиите“ на Ваклуш Толев. Събитието ще се състои на 24 юни от 16:00 часа в книжарница „Хеликон“ ул. „Княз Александър I-ви“ 29,  книгата ще представи публицистът и общественик Петко Атанасов.

Книгите на Ваклуш Толев могат да бъдат намерени на щанд №15 на издателство „7 Лъча“ на Алея на книгата – Пловдив от 19 до 25 юни.

Проявите са част от честванията на 100 годишнината от рождението на Ваклуш Толев.

Концерт „Приказка за народен хор“

Академичен народен хор е първият студентски народен хор в България. Създаден е през 1972 г. от проф. Асен Диамандиев. Помощник -диригент на състава е била Василка Имандиева (Йончева), която пристига от СМУ – Котел заедно с първия випуск , който завършва с народни инструменти и народно пеене в училището.

През 1974 г. под диригентството на Асен Диамандиев, хорът се представя блестящо на прегледа на народните хорове и ансамбли в Бургас с песента „Лале ли си, зюмбюл ли си“ в обработка на Филип Кутев.

От 1975 г. диригент на народния хор при Висшия музикално-педагогически институт (дн. АМТИИ „Проф. Асен Диамандиев“) е доц. Стефан Мутафчиев.

През 1981 г. ръководството на Академичния народен хор е поверено на проф. Василка Спасова, а от 2004 г. главен диригент на състава е проф. д-р Костадин Бураджиев. Помощник-диригент на АНХ е д-р Николай Гурбанов, а вокален педагог доц. д-р Данка Цветкова.

Академичният народен хор е единственият носител на титлата „световен шампион“, завоювана през 2008 г. на Световния шампионат за хорово изкуство в Грац. Наградите на състава са изключително много, спечелени основно от Международни конкурси в Китай, Русия, Белгия, Швейцария, Сърбия и др.

В юбилейната година съставът издава и своя двоен CD албум, който съдържа емблематични творби на композитори като Иван Спасов, Красимир Кюркчийски, Стефан Мутафчиев, Иван Вълев, Кирил Стефанов, Георги Андреев, Костадин Бураджиев и др.

В процес на създаване е и монографичен труд, който описва в подробности половинвековната история на първия студентски народен хор в страната, като съдържа и анализи на интерпретаторското майсторство на всички диригенти на АНХ.

Академичният народен хор при АМТИИ „Проф. Асен Диамандиев“- гр. Пловдив кани пловдивчани и почитателите си на една вълнуваща „Приказка за народен хор“! Концертът се осъществява с подкрепата на община Пловдив.

Необходимо е да заявите своята покана, като се свържете с проф. д-р Костадин Бураджиев в АМТИИ „Проф. Асен Диамандиев“. 

Дом на културата Борис Христов

19:00 часа

Духовни маршрути в Пловдив

Издателство „Летера“ има удоволствието да покани пловдивчани и гости на града на поредното издание на „Духовни маршрути в Пловдив 2023“, които ще се проведат на два етапа – през юни и през септември-октомври.

Маршрут: Духовният елит на Пловдив по време на Българското възраждане

Водач: д-р Стефан Шивачев, историк

Историк, автор на публикации за историята на Пловдивския край, ръководител на международни и национални проекти.

ХІХ век е времето на втория след Античността връх в историческото развитие на Пловдив, когато се възражда изчезналият за векове български етнически елемент.

Това е времето на сблъсъка на утвърдената през предните векове гръцка православна общност и съзряващата с бързи темпове българска партия. Този разказ ще бъде изграден през призмата на живота и делото на представителите на фамилията на Големите и Малките Чалъковци и сградите на тяхната, както и на други български фамилии, които днес са сърцевината на историческото и архитектурно наследство в Старинен Пловдив. Разказът за тези исторически събития ще бъде илюстриран със знаковите със своята история и архитектура къщи в Стария град.

Седмият хълм

10:30 часа

Фестивал за улични изкуства 6Fest 2023

Фестивал за улични изкуства 6Fest 2023 обявява своето 13-о издание, което ще се проведе в Пловдив като част от Културния календар на града. Тематично предстоящото издание е посветено на моноспектаклите и индивидуалните изпълнения в областта на съвременен цирк (клоунада, жонглиране), куклен театър, пантомима, живи статуи, кокили, музика, улична магия.
В програмата са включени улични артисти (независими или част от популярни и утвърдени формации) като Филип Хараланов (един от създателите на “Нов цирк”), Дарио Табаков (създател на Проект “Комбино”), Радослав Стойнов (едно от разпознаваемите лица на уличния цирк в Пловдив), Ashton Ka (с новия си български проект за живи статуи), Маргарита Костова, Димитър Бакърджиев, Даниел Русев (един от създателите на Театър “Хамелеон”), Момчил Маринов (част от по-старото поколение циркови и театрални артисти, с дейност още от 90-те години), моноспектакли от артисти от трупи като Театър “Нюанси” (Троян), Пътуващ театър “Скрин” (София, Перник), Театър „Метаморфози“ / „Смешната лечебница на д-р Куку и д-р Пипи“ (София).

24 юни 2023 г.
Сцена в парк “Рибница”
Пътуващ театър “Скрин”
18:00 – 18:30 ч.
Флашмобове на Мим и Жонгльор
18:30 – 19:00 ч.
Моноспектакъл с клоунада „Сърцето на Клоуна“
19:20 – 19:40 ч.
Пантомимичен моноспектакъл „Приказка за пантомимата“
20:00 – 20:25 ч.
Моноспектакъл на Жонгльора „Среща“
20:25 – 21:15 ч.
Флашмобове на мим, жонгльор, клоун и артист на кокили

Пътят към върха

Проектът „Пътят към върха“ носи идея, която в интересни и сублимни времена идва да ни замисли за пътя, по който идваме, вървим днес и ще вървят децата ни утре. Идея осветяваща нов прочит на историческите знаци от хълма, с които живеем без да се замисляме от векове. Идея за познанието, историята и великата мъдрост на всеки един народ да живее в хармония с нея.

След две успешни издания на проекта, декорирали сцените на хълм Бунарджика през последните две години, той категорично заема неизменно своето място в програмата на есенния салон на изкуствата в Пловдив и се превърна в неделима част от културния календар на града.

6 СЦЕНИ НАД 50 АРТИСТИ:

– ХИЛДА КАЗАСЯН ПЛЕВЕНСКА ФИЛХАРМОНИЯ
– ВЕНЦИСЛАВ БЛАГОЕВ – Dixieland Ol’ Stars
– ДЕЦА В ОРКЕСТЪРА – Къща за музикални вълшебства „Дивизи“ и ЦНСТ „Детска къща“ – Пловдив, Пловдивски Филхармоничен Оркестър и Боян Иванов
– ДЖАЗ ЗА ДЕЦА С В. БЛАГОЕВ
– МАГДАЛЕНА ПЕТРОВИЧ – виолончело
– КАРТИНИ ОТ ПИАЦОЛА
– МАРТИН ДЕНЕВ DJ 
– ГАЛЕРИЯ ЕТЕРНА

ПРОГРАМА:

Сцена 1  – Акведукт  

Концерт „Деца в оркестъра“

Времетраене – 2 сета по 45 мин. Между 17.30 – 20.00 

Деца в оркестъра е концерт, в който деца от ЦНСТ „Детска къща“ Пловдив свирят съвместно с възпитаници на музикална къща „Дивизи“ и професионалните музиканти от Оркестър на Държавна опера Пловдив/. Първият концерт на този проект, осъществен  от Къща за музикални вълшебства „Дивизи“, Оркестър на Държавна опера Пловдив и Боян Иванов през 2021г. спечели Награда Пловдив в категория „Музика“.

В продължението му ще можете да чуете произведения от Моцарт, Вебер, Вивалди, Лерой Андерсън и Петко Стайнов. Солисти са децата Боян Славов- ударни инструменти, Петра Терзийска – цигулка и Алтънай Асенов-  ударни инструменти, както и специалният гост  Боян Иванов  – кларинет, който ще пристигне от Лондон за концерта. Диригент е Константин Добройков.

Къща за музикални вълшебства „Дивизи“ има за своя мисия ранното детско, музикално образование и възпитание. В момента в нея се обучават над 50 деца на възраст 4 – 15г, които изучават различни класически музикални инструменти, солфеж, история на музиката, ансамблово свирене. Възпитаници на „Дивизи“ участват в национални и международни конкурси и са носители на множество награди.

Сцена 2  – алеята пред  Летния театър    

Галерия ЕТЕРНА представя Детска работилница с педагози по изобразително изкуство.

Начало 16.00

Концерти „Джаз за деца“  

Времетраене – 2 сета по 45 мин. Начало 16.00

„Джаз за деца” са образователно-развлекателни концерти за малки и големи, които дават възможност на публиката да участва активно в изпълненията на джаз пиеси, популярни детски песни, аранжирани в стиловете рагтайм, боса нова, фънк, бибоп, както и на класически пиеси.

Началото е поставено през май 2010г. в столичния клуб „Чайната“ от известния български тромпетист – Венцислав Благоев, и млади джаз музиканти.

За 12 години проектът се радва на публика от цялата страна, гостувал е на столични клубове, детски градини, културни центрове, музикални, специализирани и общообразователни училища, както и на фестивалните сцени: „Дни на музиката в Балабановата къща (Пловдив), „Мартенски музикални дни” (Русе),„Джаз форум Стара Загора”, „Джаз в Бургас”, „Благоевград джаз фест”, „Дикси джаз фест – Велико Търново, „Джаз под звездите на Деветашкото плато“ и др. През 2012 година „Джаз за деца” получава наградата „Златно перо” за принос към българската култура, а през 2016г. – “ПроКултура” за принос за развитието на достъпа на младите хора до културата.

Венцислав Благоев – тромпет и водещ

Станислав Арабаджиев – пиано

Димитър Благоев – китара

Михаил Иванов – контрабас

Невена Григорова – барабани, вокал

деца – перкусии и песни

Сцена 3  – Фитнес площадката                 

Концерт „Картини от Пиацола“

Времетраене – 2 сета по 45 мин. Между 17.30 – 20.00 

„Картини от Пиацола“ ще ви потопи в страстния свят на тангото с музиката на Астор Пиацола. От богатия репертоар на композитора ще бъдат изпълнени едни от най-известните му произведения, като  Adios Nonino, Libertango, Oblivion, Violentango и др. Това е проект на акордеониста Калоян Куманов и е създаден през 2021 година за стогодишнината от раждането на Астор Пиацола. Вече втора поредна година проектът “Картини от Piazzolla” е част от най-големите фестивали в София, Пловдив, Варна, Враца, Пещера и още сцени из цяла България.

Този музикален проект е представен от солистите:

Калоян Куманов – акордеон, Виктория Каридова – цигулка, Ралица Ботева – пиано, Едит Унджиян – вокал

Сцена 4   – JAZZ

Концерт DIXIELAND OL’ STARS JAZZTET

Времетраене – 3 сета по 45 мин. Между 17.30 – 20.00 

От 35 години музикантите са в основата на много успешни формации за стар джаз – Университетски рагтайм бенд, Александров рагтайм бенд, Дикси джоукърс, Фантазиаланд дикси бенд и др. Репертоарът им включва стотици пиеси и песни в стил рагтайм, диксиленд и суинг. В програмата – джаз теми интерпретирани в характерния импровизационен стил на формата . Освен, че са прекрасни инструменталисти, повечето от тях обичат и да пеят, особено заедно с публиката.

Невилиян Гемижев – кларинет

Павлин Павлов – тромбон

Александър Куманов – банджо

Проф. Владимир Радулов – пиано

Димитър Узунов – туба

Стефан Кожухаров – барабани

Венцислав Благоев – корнет и лидер

Сцена 5  –  На завоя по пътя към върха

Концерт „Магдалена Петрович от България търси талант“

Времетраене – 3 сета по 45 мин. Между 17.30 – 20.00 

Магдалена Петрович е българска виолончелистка родена в Сърбия. Участва в различни музикални фестивали – „Rutesheim Cello Academy“ през 2016 г. работейки с Якоб Спан, Вен Син Янг и джаз виолончелистът Стефан Браун както и във фестивала „Пабло Касалс“ – Франция в класа на Никлас Шмид.

Нейното музикално образование започва в НМУ „Любомир Пипков“ – София, след което продължава в една от водещите музикални консерватории в Лондон – “Guildhall school of Music and Drama“ в класа на професор Стефан Попов. Учи една година в Кралската консерватория в Хага – Холандия с Лариса Хроневелд . През 2018 завършва НМА „Панчо Владигеров”  в класа на професор Анатоли Кръстев.

Посещава майсторски класове в Европа на водещи в областта , като Франц Бартоломей (Виенска филхармония), Венцеслав Николов, Владимир Перлин, Harro Ruisenaars, Марио Брунело, Диляна Момчилова. Магдалена също работи и с Мишел Щраус (Парижка консерватория), Андрю Шулман, Александър Сомов и Ринат Ибрагимов.

Сцена 6 –  На върха

Мартин Денев DJ set

Начало – 19.30

Мартин Денев е пианист, кийбордист, композитор и Ди Джей. Завършил е музикално училище в Пловдив с пиано, след това консерватория в Ротердам, Нидерландия, със специалност джаз. Междувременно следва една година джаз пиано в Бъркли, Бостън, а след това латино пиано в Сантяго де Куба. Мартин е участвал на стотици фестивали и форуми на пет континента и е делял сцена с някои от най -изявените музиканти и певци на нашето време. Дотук Мартин е издал 14 албума на лейбъли в Англия, Германия, Индонезия, Австралия, Китай и Америка, като много от композициите се изкачват до челни позиции в най-реномираните световни класации за съвременна електронна музика. До 2020г. Мартин Денев живее на о-в Бали, Индонезия, където е музикален директор, продуцент и участва в десетки проекти с музиканти от цял свят.

Концерт „Световното кино в музика“  

Хилда Казасян, Васил Петров, Теодосий Спасов и плевенската филхармония представят

Начало – 21.00 . Край на програмата в  22.30 ч.

„Световното кино в музика“ e докосване на душата. Това е един невероятен спектакъл, осъществен от Хилда Казасян, Васил Петров, Теодосий Спасов и прекрасната Плевенска филхармония под диригентството на Борислав Йоцов. Това е концерт, който разпръсква мрака в душите, свити от действителността. „Светът на киното в музика“ ни пренася в света на „Имало едно време в Америка“, „Кръстникът“, „Убий Бил“, „Кабаре“, „Флашданс“, „Хубава жена“, филмите на Чарли Чаплин и много други. Връща ни в онова време на радост и безгрижие, на светлина и спокойствие. Кара ни да забравим трудностите и отваря пред нас широко вратата на щастието. Прекрасни изпълнители и музиканти пресътворяват прекрасна музика, създадена от велики композитори. Времето е подходящо за досег с красивото. Точно в днешното време, трябва да се преоткрие светът на музиката. Защото тя вече не е просто изкуство и удоволствие. Тя вече е лечител на изстрадалите от действителността хора. Тя изцелява, чрез най-силното си оръжие красотата. Тя носи онази ефирна лекота, която кара хората да се вгледат в себе си и да открият тайните, скътани дълбоко в душите им. Времето отделено за „Световното кино в музика“ е пълноценно и всепоглъщащо. Това е възможност да започнеш да чувстваш и да усещаш. Да отвориш сетивата си, за онзи магически невероятен свят, който ни обгражда, но ние потънали в делника сякаш не забелязваме.

На сцената освен Плевенска филхармония под диригентството на Борислав Йоцов и солистите Хилда Казасян, Теодосий Спасов и Васил Петров са и едни от най-добрите джазови музиканти в България – Живко Петров, Христо Йоцов, Димитър Карамфилов, Михаил Йосифов. Мултимедията, която допълва атмосферата на всяко представление е специално дело на Васил Каркеланов, а новите аранжименти са направени от Христо Йоцов отново специално за случая.   

Хълм Бунарджик

С.И.П.И. pres. Gypsy Tales with Thodoris Triantafillou

С.И.П.И., Mintis Gin и Urge To Dance обединяват усилия за първото си по рода градинско парти в Капана със специален гост, легендата на гръцката електронна сцена Thodoris Triantafillou.

Роденият и базиран в Атина Thodoris Triantafillou e сред водещите лица на гръцката електронна музика за последните 25 години. С музикални корени в хип-хоп, фънк, соул звученето от началото на 90те, опитът и способността на Thodoris да кара хората да танцуват под неговото звучене е всепризнат в клубове като Cavo Paradiso (Миконос), Watergate,Sisyphos (Берлин), Module (Kопенхаген) и фестивали като Amsterdam Dance Event, Synch Festival и други. Сетовете му са енергични, танцувални, представляващи емоционално разнообразие от мелодичен хаус, афро хаус, инди денс и мелодично техно. Като продуцент изданията му за лейбъли като Atlant, Bedrock, Blue Shadow, Secret Fusion, Blindfold Recordings са подкрепяни през години от водещи артисти като Groove Armada, Josh Wink, Dennis Ferrer, James Zabiela, Richie Hawtin, Tiefschwarz и други, допринасяйки за неговата световна слава.

В подгряваща роля през деня ще бъдат Julieta Intergalactica, създадетелите на Urge To Dance, Krembo & Peril, както Dimitar Petrov, а приятелите от Mintis Gin ще се погрижат за много специални изненади в градината на С.И.П.И. гарантиращи страхотно и незабравимо настроение през целия ден и вечер !

С.И.П.И.

16:00 часа – 03:00 часа

Groovelab w\ YOKOLOVE at Bally Club

Той ще ни представи перфектна музикална селекция, за да сте идеално настроени на вълната на грууви ритмите. Разнообразната му музикална палитра, изпълненена с динамичен, ритмичен и вокален саунд, определено ще Ви накара да танцувате.

Bally Club

20:00 часа

25 юни

Палечка

Прекрасната приказка за мъничката Палечка и нейните големи мечти.

Държавен Куклен Театър

10:30 часа

11:45 часа

Фестивал за улични изкуства 6Fest 2023

Фестивал за улични изкуства 6Fest 2023 обявява своето 13-о издание, което ще се проведе в Пловдив като част от Културния календар на града. Тематично предстоящото издание е посветено на моноспектаклите и индивидуалните изпълнения в областта на съвременен цирк (клоунада, жонглиране), куклен театър, пантомима, живи статуи, кокили, музика, улична магия.
В програмата са включени улични артисти (независими или част от популярни и утвърдени формации) като Филип Хараланов (един от създателите на “Нов цирк”), Дарио Табаков (създател на Проект “Комбино”), Радослав Стойнов (едно от разпознаваемите лица на уличния цирк в Пловдив), Ashton Ka (с новия си български проект за живи статуи), Маргарита Костова, Димитър Бакърджиев, Даниел Русев (един от създателите на Театър “Хамелеон”), Момчил Маринов (част от по-старото поколение циркови и театрални артисти, с дейност още от 90-те години), моноспектакли от артисти от трупи като Театър “Нюанси” (Троян), Пътуващ театър “Скрин” (София, Перник), Театър „Метаморфози“ / „Смешната лечебница на д-р Куку и д-р Пипи“ (София).

25 юни 2023 г.
Парк “Каменица”
10:30 – 11:10 ч.
Златина Стойчева
Моноспектакъл-приказка “МаПа”
11:30 – 12:00 ч.
Пътуващ театър “Скрин”
Куклен моноспектакъл „Палечка или приказка за красотата“

Сцена в парк “Рибница”
19:00 – 20:00 ч.
Театър “Нюанси”
Театрален моноспектакъл “Иван, който говори с Бога”
20:30 – 20:50 ч.
Театър “Нюанси”
Моноспектакъл “Не всичко е изгубено в морето”

Танцов спектакъл „PIXEL“

В съвременния свят, в който живеем, човекът се превърна в пиксел! Или още не?! Да повървим, да се огледаме. Да се свържем с други малки точки или да намерим път към себе си. Нагоре, надолу, нагоре, надолу, плъзгаме се по черното стъкло, като по пързалка, която води към нищото. „PIXEL“ ни поставя на кръстопът между модерното Аз и естественото Аз.
Танцовият спектакъл ще бъде представен от над 50 възпитаници от танцова школа „DANCE HOME“.
Концепция и хореография: Светломир Ангелов и Анна Ангелова

Дом на културата Борис Христов

19:00 часа

Kizomba meets Latino

През новата година към любимата ни музика ще добавим и щипка латино, въодушевени от приказното ни коледно парти.

Очаква ни отново една невероятна екзотика,в която африканските ритми ще се слеят с кубинската обстановка на
Casa de Cuba .

Всяка неделя

Вход свободен.

CASA de CUBA

20:00 часа

Останалите събития може да проследите в единствения дигитален гид под тепетата.

Веселина Михайловска

Създава съдържание, насочено към туристите и гостите на Пловдив и… More »

Вашият коментар

Back to top button
Изпрати новина